MENETREND

Nyolcad-döntő
Negyed-döntő
Elő-döntő
Döntő
Elő-döntő
Negyed-döntő
Nyolcad-döntő
2:1
4:3
2:0
3:2
0:2
1:2
1:0
4:2
2:0
2:1
2:2 (3:4)
0:2
1:1 (3:4)
1:1 (3:2)
1:0
1:1 (3:4)
  • Anglia
  • Argentína
  • Ausztrália
  • Belgium
  • Brazília
  • Costa Rica
  • Dánia
  • Dél-Korea
  • Egyiptom
  • Franciaország
  • Horvátország
  • Irán
  • Izland
  • Japán
  • Kolumbia
  • Lengyelország
  • Marokkó
  • Mexikó
  • Németország
  • Nigéria
  • Oroszország
  • Panama
  • Peru
  • Portugália
  • Spanyolország
  • Svájc
  • Svédország
  • Szaud-Arábia
  • Szenegál
  • Szerbia
  • Tunézia
  • Uruguay
  • 06.14.
  • 06.15.
  • 06.16.
  • 06.17.
  • 06.18.
  • 06.19.
  • 06.20.
  • 06.21.
  • 06.22.
  • 06.23.
  • 06.24.
  • 06.25.
  • 06.26.
  • 06.27.
  • 06.28.
  • 06.30.
  • 07.01.
  • 07.02.
  • 07.03.
  • 07.06.
  • 07.07.
  • 07.10.
  • 07.11.
  • 07.14.
  • 07.15.
Június 14.
5:0
Időpont: Június 14. 17:00, Helyszín: Luzsnyiki Stadion
Június 15.
0:1
Időpont: Június 15. 14:00, Helyszín: Jekatyerinburg Aréna
0:1
Időpont: Június 15. 17:00, Helyszín: Szentpétervári Stadion
3:3
Időpont: Június 15. 20:00, Helyszín: Olimpiai Stadion
Június 16.
2:1
Időpont: Június 16. 12:00, Helyszín: Kazán Aréna
1:1
Időpont: Június 16. 15:00, Helyszín: Szpartak Stadion
0:1
Időpont: Június 16. 18:00, Helyszín: Mordovia Aréna
2:0
Időpont: Június 16. 21:00, Helyszín: Kalinyingrád Stadion
Június 17.
0:1
Időpont: Június 17. 14:00, Helyszín: Cosmos Aréna
0:1
Időpont: Június 17. 17:00, Helyszín: Luzsnyiki Stadion
1:1
Időpont: Június 17. 20:00, Helyszín: Rosztov Aréna
Június 18.
1:0
Időpont: Június 18. 14:00, Helyszín: Nyizsnyij Novgorod Stadion
3:0
Időpont: Június 18. 17:00, Helyszín: Olimpiai Stadion
1:2
Időpont: Június 18. 20:00, Helyszín: Volgográd Aréna
Június 19.
1:2
Időpont: Június 19. 14:00, Helyszín: Mordovia Aréna
1:2
Időpont: Június 19. 17:00, Helyszín: Szpartak Stadion
3:1
Időpont: Június 19. 20:00, Helyszín: Szentpétervári Stadion
Június 20.
1:0
Időpont: Június 20. 14:00, Helyszín: Luzsnyiki Stadion
1:0
Időpont: Június 20. 17:00, Helyszín: Rosztov Aréna
0:1
Időpont: Június 20. 20:00, Helyszín: Kazán Aréna
Június 21.
1:1
Időpont: Június 21. 14:00, Helyszín: Cosmos Aréna
1:0
Időpont: Június 21. 17:00, Helyszín: Jekatyerinburg Aréna
0:3
Időpont: Június 21. 20:00, Helyszín: Nyizsnyij Novgorod Stadion
Június 22.
2:0
Időpont: Június 22. 14:00, Helyszín: Szentpétervári Stadion
2:0
Időpont: Június 22. 17:00, Helyszín: Volgográd Aréna
1:2
Időpont: Június 22. 20:00, Helyszín: Kalinyingrád Stadion
Június 23.
5:2
Időpont: Június 23. 14:00, Helyszín: Szpartak Stadion
1:2
Időpont: Június 23. 17:00, Helyszín: Rosztov Aréna
2:1
Időpont: Június 23. 20:00, Helyszín: Olimpiai Stadion
Június 24.
6:1
Időpont: Június 24. 14:00, Helyszín: Nyizsnyij Novgorod Stadion
2:2
Időpont: Június 24. 17:00, Helyszín: Jekatyerinburg Aréna
0:3
Időpont: Június 24. 20:00, Helyszín: Kazán Aréna
Június 25.
2:1
Időpont: Június 25. 16:00, Helyszín: Volgográd Aréna
3:0
Időpont: Június 25. 16:00, Helyszín: Cosmos Aréna
1:1
Időpont: Június 25. 20:00, Helyszín: Mordovia Aréna
2:2
Időpont: Június 25. 20:00, Helyszín: Kalinyingrád Stadion
Június 26.
0:0
Időpont: Június 26. 16:00, Helyszín: Luzsnyiki Stadion
0:2
Időpont: Június 26. 16:00, Helyszín: Olimpiai Stadion
1:2
Időpont: Június 26. 20:00, Helyszín: Szentpétervári Stadion
1:2
Időpont: Június 26. 20:00, Helyszín: Rosztov Aréna
Június 27.
0:3
Időpont: Június 27. 16:00, Helyszín: Jekatyerinburg Aréna
2:0
Időpont: Június 27. 16:00, Helyszín: Kazán Aréna
2:2
Időpont: Június 27. 20:00, Helyszín: Nyizsnyij Novgorod Stadion
0:2
Időpont: Június 27. 20:00, Helyszín: Szpartak Stadion
Június 28.
0:1
Időpont: Június 28. 16:00, Helyszín: Volgográd Aréna
0:1
Időpont: Június 28. 16:00, Helyszín: Cosmos Aréna
0:1
Időpont: Június 28. 20:00, Helyszín: Kalinyingrád Stadion
1:2
Időpont: Június 28. 20:00, Helyszín: Mordovia Aréna
Június 30.
4:3
Időpont: Június 30. 16:00, Helyszín: Kazán Aréna
2:1
Időpont: Június 30. 20:00, Helyszín: Olimpiai Stadion
Július 1.
1:1 (3:4)
Időpont: Július 1. 16:00, Helyszín: Luzsnyiki Stadion
1:1 (3:2)
Időpont: Július 1. 20:00, Helyszín: Nyizsnyij Novgorod Stadion
Július 2.
2:0
Időpont: Július 2. 16:00, Helyszín: Cosmos Aréna
3:2
Időpont: Július 2. 20:00, Helyszín: Rosztov Aréna
Július 3.
1:0
Időpont: Július 3. 16:00, Helyszín: Szentpétervári Stadion
1:1 (3:4)
Időpont: Július 3. 20:00, Helyszín: Szpartak Stadion
Július 6.
0:2
Időpont: Július 6. 16:00, Helyszín: Nyizsnyij Novgorod Stadion
1:2
Időpont: Július 6. 20:00, Helyszín: Kazán Aréna
Július 7.
0:2
Időpont: Július 7. 16:00, Helyszín: Cosmos Aréna
2:2 (3:4)
Időpont: Július 7. 20:00, Helyszín: Olimpiai Stadion
Július 10.
1:0
Időpont: Július 10. 20:00, Helyszín: Szentpétervári Stadion
Július 11.
2:1
Időpont: Július 11. 20:00, Helyszín: Luzsnyiki Stadion
Július 14.
2:0
Időpont: Július 14. 16:00, Helyszín: Szentpétervári Stadion
Július 15.
4:2
Időpont: Július 15. 17:00, Helyszín: Luzsnyiki Stadion

Hírek

Döntő
4:2
Időpont: Július 15. 17:00, Helyszín: Luzsnyiki Stadion
Bronzmérkőzés
2:0
Időpont: Július 14. 16:00, Helyszín: Szentpétervári Stadion
Elődöntő
1:0
Időpont: Július 10. 20:00, Helyszín: Szentpétervári Stadion
2:1
Időpont: Július 11. 20:00, Helyszín: Luzsnyiki Stadion
A csoport
Győzelem
Gy
Döntetlen
D
Vereség
V
Pontszám
Pont
3
0
0
9
2
0
1
6
1
0
2
3
0
0
3
0
B csoport
Győzelem
Gy
Döntetlen
D
Vereség
V
Pontszám
Pont
1
2
0
5
1
2
0
5
1
1
1
4
0
1
2
1
C csoport
Győzelem
Gy
Döntetlen
D
Vereség
V
Pontszám
Pont
2
1
0
7
1
2
0
5
1
0
2
3
0
1
2
1
D csoport
Győzelem
Gy
Döntetlen
D
Vereség
V
Pontszám
Pont
3
0
0
9
1
1
1
4
1
0
2
3
0
1
2
1
E csoport
Győzelem
Gy
Döntetlen
D
Vereség
V
Pontszám
Pont
2
1
0
7
1
2
0
5
1
0
2
3
0
1
2
1
F csoport
Győzelem
Gy
Döntetlen
D
Vereség
V
Pontszám
Pont
2
0
1
6
2
0
1
6
1
0
2
3
1
0
2
3
G csoport
Győzelem
Gy
Döntetlen
D
Vereség
V
Pontszám
Pont
3
0
0
9
2
0
1
6
1
0
2
3
0
0
3
0
H csoport
Győzelem
Gy
Döntetlen
D
Vereség
V
Pontszám
Pont
2
0
1
6
1
1
1
4
1
1
1
4
1
0
2
3
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.