MENETREND

Nyolcad-döntő
Negyed-döntő
Elő-döntő
Döntő
Elő-döntő
Negyed-döntő
Nyolcad-döntő
2:1
4:3
2:0
3:2
0:2
1:2
1:0
4:2
2:0
2:1
2:2 (3:4)
0:2
1:1 (3:4)
1:1 (3:2)
1:0
1:1 (3:4)
A csoport meccseinek listája
5:0
Időpont: Június 14. 17:00,
Helyszín: Luzsnyiki Stadion
0:1
Időpont: Június 15. 14:00,
Helyszín: Jekatyerinburg Aréna
3:1
Időpont: Június 19. 20:00,
Helyszín: Szentpétervári Stadion
1:0
Időpont: Június 20. 17:00,
Helyszín: Rosztov Aréna
2:1
Időpont: Június 25. 16:00,
Helyszín: Volgográd Aréna
3:0
Időpont: Június 25. 16:00,
Helyszín: Cosmos Aréna
B csoport meccseinek listája
0:1
Időpont: Június 15. 17:00,
Helyszín: Szentpétervári Stadion
3:3
Időpont: Június 15. 20:00,
Helyszín: Olimpiai Stadion
1:0
Időpont: Június 20. 14:00,
Helyszín: Luzsnyiki Stadion
0:1
Időpont: Június 20. 20:00,
Helyszín: Kazán Aréna
1:1
Időpont: Június 25. 20:00,
Helyszín: Mordovia Aréna
2:2
Időpont: Június 25. 20:00,
Helyszín: Kalinyingrád Stadion
C csoport meccseinek listája
2:1
Időpont: Június 16. 12:00,
Helyszín: Kazán Aréna
0:1
Időpont: Június 16. 18:00,
Helyszín: Mordovia Aréna
1:1
Időpont: Június 21. 14:00,
Helyszín: Cosmos Aréna
1:0
Időpont: Június 21. 17:00,
Helyszín: Jekatyerinburg Aréna
0:0
Időpont: Június 26. 16:00,
Helyszín: Luzsnyiki Stadion
0:2
Időpont: Június 26. 16:00,
Helyszín: Olimpiai Stadion
D csoport meccseinek listája
1:1
Időpont: Június 16. 15:00,
Helyszín: Szpartak Stadion
2:0
Időpont: Június 16. 21:00,
Helyszín: Kalinyingrád Stadion
0:3
Időpont: Június 21. 20:00,
Helyszín: Nyizsnyij Novgorod Stadion
2:0
Időpont: Június 22. 17:00,
Helyszín: Volgográd Aréna
1:2
Időpont: Június 26. 20:00,
Helyszín: Szentpétervári Stadion
1:2
Időpont: Június 26. 20:00,
Helyszín: Rosztov Aréna
E csoport meccseinek listája
0:1
Időpont: Június 17. 14:00,
Helyszín: Cosmos Aréna
1:1
Időpont: Június 17. 20:00,
Helyszín: Rosztov Aréna
2:0
Időpont: Június 22. 14:00,
Helyszín: Szentpétervári Stadion
1:2
Időpont: Június 22. 20:00,
Helyszín: Kalinyingrád Stadion
2:2
Időpont: Június 27. 20:00,
Helyszín: Nyizsnyij Novgorod Stadion
0:2
Időpont: Június 27. 20:00,
Helyszín: Szpartak Stadion
F csoport meccseinek listája
0:1
Időpont: Június 17. 17:00,
Helyszín: Luzsnyiki Stadion
1:0
Időpont: Június 18. 14:00,
Helyszín: Nyizsnyij Novgorod Stadion
1:2
Időpont: Június 23. 17:00,
Helyszín: Rosztov Aréna
2:1
Időpont: Június 23. 20:00,
Helyszín: Olimpiai Stadion
0:3
Időpont: Június 27. 16:00,
Helyszín: Jekatyerinburg Aréna
2:0
Időpont: Június 27. 16:00,
Helyszín: Kazán Aréna
G csoport meccseinek listája
3:0
Időpont: Június 18. 17:00,
Helyszín: Olimpiai Stadion
1:2
Időpont: Június 18. 20:00,
Helyszín: Volgográd Aréna
5:2
Időpont: Június 23. 14:00,
Helyszín: Szpartak Stadion