Ebben az esetben viszont nem túlzás Szibériával poénkodni, mert ők voltak már ott.
„Megfenyegettek, halálosan. Tíz perc alatt összepakoltam a hátizsákba, és tipli” – Pesty László az eltűnéséről és a Fidesz haláláról
Rátaláltunk a februárban eltűnt ősfideszes dokumentumfilmesre. Pesty László részletesen beszámolt a 24.hu-nak a kalandjairól, elmesélte, mi állt a körözése mögött, miért tűnt el hirtelen, akik pedig nem hisznek neki, azoknak azt üzeni: „nyugodtan nyalják ki a seggem.”

