hogy volt már jobb meccs is, de volt már rosszabb is. A kettő között van valahol, de közelebb van talán a jóhoz, mint a rosszhoz. Tehát volt már olyan közepes meccs is, amelyik ennél rosszabb volt, és még néhány jónak mondott meccsnél is jobb ez, de nagyon jónak kell lennie egy meccsnek ahhoz, hogy jobb legyen ennél.
Pajor Tamás: Mindannyian benne vagyunk a kakiban
Az államtitkárrá kinevezett Nagy Ervin utoljára lépett színpadra Pintér Béla szatirikus musicaljében, az Anyaszemefényében. A nézőtéren ott ült a darab egyik figuráját inspiráló Pajor Tamás is, akinek katartikus élmény volt önmaga anarchista és hittérítő korszakát is karikírozva viszontlátni a bulvármédiát pellengérre állító előadásban.

