A sokadik beadás már célt ért, Perisic jött középen, és kiegyenlít. A semmiből körülbelül. Mindegy, jó hír, új meccs kezdődik.
Nyílt levelet írtak a fideszesek Orbán Anitának: „A karriered csúcsára úgy jutottál fel, hogy elárultál bennünket. Szégyelld magad!”
A volt Orbán-kormányok tagjai által jegyzett támadó hangvételű, tegeződve írt levél szerzői visszautasítják a külügyminiszter korrupcióval kapcsolatos vádjait, Magyar Péter miatt „jó szégyenkezést” kívántak neki, emellett azt állítják, hogy Orbán Anita annak köszönhetően jutott el a pályája csúcsára, hogy átállt a politikai ellenfélhez és elárulta őket.

