Japán és Szenegál is bosszankodhat a nagy elszalasztott esély miatt

Izgalmas meccset vívott egymással az első körben egyaránt meglepetésgyőzelmet arató Japán és Szenegál. Az afrikaiak egy mázlis góllal vezettek, amikor

Izgalmas meccset vívott egymással az első körben egyaránt meglepetésgyőzelmet arató Japán és Szenegál. Az afrikaiak egy mázlis góllal vezettek, amikor Kavasima kapus Mané térdére ütötte rá a labdát, ahonnan az a hálóba pattant. Japán a félidő végén tart magához, Inui okos csavarással egyenlített. A második félidőben sokáig jobban játszottak az ázsiaiak, mégis Szenegál szerzett újabb gólt, Wague fejezett be szép lövéssel egy akciót. Japán azonban harcba dobta a vb-specialista Hondát, aki most is hozta magát, és egy nagy védelmi hibát kihasználva egyenlített. Így két kör után mindkét csapatnak 4-4 pontja van.