Horvátország 3-0-ra legyőzte Argentínát, amely még az Izland elleni meccsen látott teljesítményét is alulmúlta. A horvátok viszont szervezetten, igazi csapatként játszottak, és a sztárok is hozták magukat, hiszen Modric és Rakitic is betalált, de az első gólhoz kellett az argentin kapus, Caballero bődületes hibája is. Horvátország továbbjutott, Argentínának pedig innen már nagyon nehéz dolga lesz.
Felszámolás alá került Kósa Lajos rokonának teljes agrárbirodalma – odaveszhet több milliárdnyi állami és uniós pénz
Csődbe ment az a sertéstenyésztő cég is, amelyről korábban megírtuk, hogy rendhagyó módon luxus BMW-ket lízingelt. Ez a vállalkozás összeforrt a fideszes politikus családjával, abban ugyanis Kósa nyolcvanas éveiben járó édesanyja is tulajdonos volt.

