Mennyi pénzt fognak feldobni? Milyen denominációban? Leesik-e vajon a pénz, amit feldobnak, vagy egy panamai offshore-számlára kerül?
Magyar a csúcson, a fideszes médiabirodalom a padlón
Bánszegi Rebeka, Bita Dániel és Jankovics Márton a Háromharmadban a közmédia átalakítását célzó törvénycsomag és a foszlásnak indult fideszes médiabirodalom kapcsán főként médiapolitikai kérdésekről beszélgetett. De emellett szóba került Magyar Péter első EU csúcsa, valamint Orbán Viktor szintén brüsszeli fellépése a bukása után.

